PHYTOCÉANE

Krása inspirovaná přírodou

V  České republice je přírodní a organická kosmetika Phytocéane nová značka roku 2020 -  je součástí skupiny PHYTOMER, v salonech a wellness centrech  ve Francii a na celém světě září už od roku 1995.

Phytocéane koncentruje všechny benefity přírody světa, spolu s čistými a účinnými složkami, které obsahuje, do receptur pro profesionální ošetření. Kombinuje odbornou péči o pleť, potěšení smyslů a požitek úniku z reality....    Časová náročnost ošetření je cca 70 - 110 min.

FJORD


Péče kombinující čistotu islandské vody s jedinečnou masáží pro ideálně hydratovanou a dokonale okysličenou pokožku. Tvá tvář získá veškerou svou zářivost a energii! 

OMLAZUJÍCÍ RITUÁL


Pokožka je viditelně pevnější a hladká, plná energie po této nádherně relaxační péči.


HYDRATACE


Pleť je během ošetření nasycena ultra-zvlhčujícími mořskými aktivními složkami, které účinně dodají pleti tolik potřebnou hydrataci.


MOŘSKÉ ZKLIDNĚNÍ


Zklidňující ošetření pro citlivou pleť. Vaše pleť bude milovat  jemné ošetření, které dává pleti okamžitý pocit komfortu.

ČISTÍCÍ  PÉČE


Čisticí ošetření. Toto ošetření obličeje spočívá v  šetrném hloubkovém čištění, dle potřeb pleti je dodána hydratace, výživa a doporučení na nezbytnou domácí péči.