Neinvazivní mezoterapie

Lifting obličeje bez bolesti

Řadí se na přední místa moderních a účinných metod, které za použití elektroporace a aplikace směsi účinných látek s obsahem kyseliny hyaluronové,kolagenu,elastinu,aminokyselin,vitamínů vyhlazují vrásky a výrazové linie bez použití jehel. Podporuje regenerační schopnosti pokožky, přirozeně podněcuje tvorbu kolagenu a nových buněk.

Na rozdíl od klasické - injekční mezoterapie je mnohem bezpečnější ,šetrnější a s viditelným výsledkem již po prvním ošetření.

Tato metoda je považována za nejúčinnější neinvazivní alternativu mezoterapie.

Umožňuje efektivní ošetření celého těla- zlepšuje celulitidu, podporuje hubnutí a tvarování postavy. Obsažené aktivní látky dodávají pleti hydrataci, pevnost, pružnost a řeší problém hyperpigmentací i červených žilek.


Jak ošetření probíhá?

Ošetření trvá cca 60 minut, během nichž provedeme očištění pleti a mezoterapii v délce 30 minut.Pro dosažení vynikajících a dlouhodobých výsledků se doporučuje podstoupit 4-6 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními je doporučeno nechat časový odstup týden až deset dnů.

​Indikace a kontraindikace

Ošetření se může provádět na jakémkoliv typu pleti, kromě pokožky s různými podrážděními, infekcí nebo pleti s kožním onemocněním.

Ošetření se neprovádí u těhotných žen,osob s kardiostimulátorem a onkologických onemocnění.

Vedlejší účinky

Metoda není pro kůži riskantní, nemá žádné vedlejší účinky. Velikou výhodou je její příjemný průběh a oproti invazivním (chirurgickým) metodám nevyžaduje rekonvalescenci. Lze ji provádět v jakémkoliv ročním období.

Jaké jsou výhody ošetření MESOCAREM?

Hlavní výhodou je bezpochyby nepřítomnost jehel, což zaručuje bezbolestné a bezpečné ošetření. Mesocare dokáže do pleti dopravit účinné látky až 2000krát účinněji než při klasickém perkutánním podání účinné látky.

Další výhodou je nižší cena tohoto ošetření oproti klasickému ošetření známého do dneška. Klient se ihned po ošetření může zapojit do běžného života a nemusí dodržovat žádná zvláštní opatření.