K studio

S úsměvem a pokorou Vás vítám.

Jen díky Vám, moji milí klienti, mohu měnit klasické kosmetické ošetření pleti v nezapomenutelný zážitek - vždy je pro Vás připraveno milé přivítání v provoněném salonu s vyhřívaným lehátkem a mé ruce, díky kterým okusíte léčivou sílu dotyku.

Nově můžete zažít i účinost harmonizace s přesahem díky přístroji BICOM a diagnostiku na míru BBC skenem, který zachytí aktuální energetický stav Vašeho těla a tak můžeme cílit na to, co v danou chvíli  potřebujete -  jasněji a snadněji.

Jsem cetrifikovaným terapeutem a vidím, jak je propojení biorezonance, v případě potřeby  i s  klasickou medicínou, účinné a bude mi potěšením Vás seznámit s touto metodou. Psychosomatické potíže a klasické medicíně skryté zátěže i nerovnováhy dokáže biorezonance s lehkostí zharmonizovat a pomůže tělu k opětovné aktivaci samoregulačních schopností.

Při každém setkání mě upřímně zajímá, s čím přicházíte, jakou máte představu o péči. Teprve potom navrhnu ošetření podle aktuálních potřeb, s respektem zdravotní sestry a mykoterapeutky proškolené u  české rodinné firmy MycoMedica také přihlédnu k Vašemu zdravotnímu stavu a už se můžete oddat relaxaci...zastavit se a vnímat na chvíli jen sebe. 

Tajemství úspěchu není  pouze v mých rukou, tím nejdůležitějším člověkem  jste Vy  a  po čase pocítíte, co vše dokážete ovlivnit  každodenní láskyplnou péčí. 

S důvěrou vybírám pro Vás to nejlepší  a mám radost  z účinnosti a zároveň jemnosti všech nabízených služeb.            

Děkuji Vám z celého srdce za přízeň a důvěru. 

Kamila

Zdraví a krása jdou ruku v ruce, proto v K studiu naleznete i široký sortiment vitálních hub a tinktur od české firmy MycoMedica a YaoMedica, díky kterým vyladíme péči o pleť i Vaše tělo. 

  • salon byl po rekonstrukci slavnostně otevřen 9.9.2009

  • certifikované pracoviště neinvazivní mezoterapie, diamantové mikrodermabraze a mikrojehličkování (microneedling mezoterapie)

  • klientům je zaručeno naprosté soukromí a profesionální úroveň nabízených služeb

  • sestavení speciálních programů kosmetické péče přímo na míru potřebám každému typu pleti

  • blízká spolupráce s dermatologickou ambulancí 

  • neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí je samozřejmostí ♥

  • od roku 2013 studium mykoterapie - využití vitálních hub  a bylinných tinktur v praxi

  • NOVĚ - BICOM biorezonance + BBC sken - pro cílenou individuální harmonizaci těla i duše pomocí této neinvazivní informační  metody

  • průběžné vzdělávání v  Institutu regulativní medicíny