K studio

S úsměvem a pokorou Vás vítám.

Jen díky Vám, moji milí klienti, mohu měnit klasické kosmetické ošetření pleti v nezapomenutelný zážitek - vždy je pro Vás připraveno milé přivítání v provoněném salonu s vyhřívaným lehátkem a mé ruce, díky kterým okusíte léčivou sílu dotyku....nejen při kosmetické péči, ale také při kraniosakrální terapii.

Při každém setkání mě upřímně zajímá, s čím přicházíte, jakou máte představu o péči. Teprve potom navrhnu ošetření podle aktuálních potřeb pleti, s respektem zdravotní sestry také přihlédnu k Vašemu zdravotnímu stavu a už se  můžete oddat relaxaci...zastavit se a vnímat na chvíli jen sebe. 

Tajemství úspěchu není  pouze v mých rukou, to nejdůležitější ..domácí péče je víc, než si často myslíte ...až 70 %  dokážete ovlivnit  každodenní láskyplnou péčí. 

S důvěrou vybírám to nejlepší  - rodinná tradiční firma PHYTOMER souzní s přírodou, s námi  a přináší potěšení z účinnosti a jemnosti všech produktů jak mně, tak i Vám! 

Těším se na setkávání a předávání radosti z péče o sebe sama, uvnitř - vitálními  houbami  a  vně -mořskými produkty. 


Vztahy jsou to nejdůležitější, tak se mějte rádi!

Děkuji Vám z celého srdce za přízeň a důvěru. 

Kamila

Zdraví a krása jdou ruku v ruce, proto v K studiu naleznete i široký sortiment vitálních hub a tinktur od české firmy MycoMedica a YaoMedica, díky kterým vyladíme péči o pleť i Vaše tělo. 

  • salon byl po rekonstrukci slavnostně otevřen 9.9.2009

  • certifikované pracoviště neinvazivní mezoterapie, diamantové mikrodermabraze a mikrojehličkování (microneedling mezoterapie)

  • klientům je zaručeno naprosté soukromí a profesionální úroveň nabízených služeb

  • sestavení speciálních programů kosmetické péče přímo na míru potřebám každému typu pleti

  • blízká spolupráce s dermatologickou ambulancí a s terapeutkou tradiční čínské medicíny

  • neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí je samozřejmostí ♥

  • od roku 2013 studium mykoterapie - využití vitálních hub  a bylinných tinktur v praxi