Novinky - BICOM

Moji milí,

srdečně přináším pozitivní zprávy!

Přes má dlouhá léta studií - nejprve klasického zdravotnického vzdělání - to proto, abych mohla vidět a zažít možnosti západní medicíny, kdy jsem hledala řešení i pro chronické obtíže, se mi začaly otevírat tisíci let prověřené postupy TČM, mykoterapie a fytoterapie, KST a technik, které vedou jen k jednomu - nejdůležitějšímu - k dosažení harmonie.

Seznámení s biorezonanční metodou BICOM bylo rozhodujícím okamžikem a tak mé další kroky postupně vedly ke splnění snu....stát se certifikovaným terapeutem metody BICOM a tuto Novinku, pro mě nepopsatelně cennou, ráda nyní předávám i Vám.


Harmonie pomocí biorezonanční terapie BICOM

  • Biorezonanční terapie přístrojem BICOM je speciální diagnostický a terapeutický postup, který využívá všech dosud známých poznatků z tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a moderní technologie.
  • Metoda a celá terapie je neinvazivní, bezbolestná, bez vedlejších účinků, bez medikace a vhodná pro každého bez omezení věku či zdravotního stavu.
  • Díky této metodě dokážeme vašemu tělu pomoci, aby obnovilo procesy, díky kterým je samo schopno opět nastolit tolik potřebnou rovnováhu.

Co je to biorezonance?

Biorezonance je biofyzikální testovací a terapeutickou metodou. která odstraňuje obtíže na energetické úrovni. 

Patří stejně jako akupunktura nebo homeopatie do oblasti komplementární medicíny a je užitečným doplněním klasické medicíny.

BICOM BodyCheck2 umožňuje provádět kompletní bioenergetický test zdravotního stavu. Automaticky skenuje a vyhodnocuje frekvenční vzorky celého těla, vnitřních orgánů, kostí a tkání až po úroveň buněk. Rychle získáme přehled o energetickém stavu organismu. V případě zjištěné nerovnováhy nebo poruch BICOM BodyCheck2 poskytne vhodná doporučení pro další ošetření.  

Bicom Optima je certifikovaný lékařský přístroj pro celou EU a je vyráběný v Německu, používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Ve Švýcarsku je léčba na přístroji Bicom u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami.

Více informací si můžete najít na webových stránkách : https://www.bicom-optima.cz/


Díky této krásné makové víle přišla před lety první informace o BICOMu a díky podpoře mojí rodiny a vášni, se kterou denně objevuji přesah této metody, ji můžete vyzkoušet i Vy


Co Vás čeká na sezení v atmosféře důvěry a bezpečí?

Prvním krokem k harmonii vašeho těla je hledání příčiny potíží. Důležité informace od Vás budou základem a máme na rozhovor dostatek času.

Před samotnou biorezonancí se může provést scan energetického stavu vašeho organismu, za pomoci přístroje BBC. Tento několika minutový proces (scan) je neinvazivní. Získáme cenné informace o energetickém stavu vašeho těla a jednotlivých zátěžích, které jsou příčinou vašich problémů. Pomocí tohoto přehledného výstupu můžeme stanovit terapeutický program přímo na míru.

Dalším krokem je samotná biorezonanční terapie.

Hlavní cíl biorezonanční terapie BICOM je osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla. S pomocí speciální elektroniky a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí intenzivní hloubkový účinek.

Tím je tedy obnovována schopnost vašeho těla "samouzdravovat se".

Díky přístroji BICOM mohou být zjištěny a léčeny skutečné - často skryté - příčiny onemocnění.


Důležitá doporučení pro Vás:

- v den terapie se nedoporučuje pít káva a alkohol 

- důležitý je pitný režim, před i po terapií - zvýšený příjem tekutin s nižším obsahem minerálů

- před i po terapii je vhodné jíst lehkou stravu 

- na terapii pro odvykání kouření si přineste s sebou poslední nedopalek cigarety, pokud možno čerstvý dokouřený do poloviny. V případě terapie jiných závislostí danou látku, která ji způsobila.

- hodinky a šperky před terapií sundejte  a vezměte si pohodlné oblečení 

- BICOM  nenahrazuje léčbu klasickými lékařskými metodami, je však  jejich vhodným doplněním. 


Pro mé klienty nabízím  dárkový poukaz, který je možno zaslat i elektronicky.