Novinky - BICOM

Moji milí,

srdečně přináším pozitivní zprávy!

Přes má dlouhá léta studií - nejprve klasického zdravotnického vzdělání - to proto, abych mohla vidět a zažít možnosti západní medicíny, kdy jsem hledala řešení i pro chronické obtíže, se mi začaly otevírat tisíci let prověřené postupy TČM, mykoterapie a fytoterapie, KST a technik, které vedou jen k jednomu - nejdůležitějšímu - k dosažení harmonie.

Seznámení s biorezonanční metodou BICOM bylo rozhodujícím okamžikem a tak mé další kroky postupně vedly ke splnění snu....stát se certifikovaným praktikantem a průvodcem metody BICOM a tuto novinku, pro mě nepopsatelně cennou, ráda nyní předávám i Vám.


Harmonie pomocí biorezonančního přístroje BICOM

  • Biorezonanční harmonizace BICOM je speciální diagnostický a terapeutický postup, který využívá všech dosud známých poznatků z tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a moderní technologie.
  • Harmonizace  je neinvazivní, bezbolestná, bez vedlejších účinků, bez medikace a vhodná pro každého bez omezení věku či zdravotního stavu.
  • Díky této metodě dokážeme vašemu tělu pomoci, aby obnovilo procesy, díky kterým je samo schopno opět nastolit tolik potřebnou rovnováhu.

Co je to biorezonance?

Biorezonance je biofyzikální testovací a terapeutickou metodou, která odstraňuje obtíže na energetické úrovni. 

Patří stejně jako akupunktura nebo homeopatie do oblasti komplementární medicíny a je užitečným doplněním klasické medicíny.

 Body Balance Check2 umožňuje provádět kompletní bioenergetický test. Automaticky skenuje a vyhodnocuje frekvenční vzorky celého těla, vnitřních orgánů, kostí a tkání až po úroveň buněk. Rychle získáme přehled o aktuálním energetickém stavu organismu. V případě zjištěné nerovnováhy nebo deficitu  Body Balance Check2 poskytne vhodná doporučení pro další ošetření.  

Bicom Optima je certifikovaný lékařský přístroj pro celou EU a je vyráběný v Německu, používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Ve Švýcarsku je léčba na přístroji Bicom u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami.

Více informací si můžete najít na webových stránkách : https://www.bicom-optima.cz/


Díky této krásné makové víle přišla před lety první informace o BICOMu a díky podpoře mojí rodiny a vášni, se kterou denně objevuji přesah této metody, ji můžete vyzkoušet i Vy


Co Vás čeká na sezení v atmosféře důvěry a bezpečí?

Prvním krokem k harmonii vašeho těla je hledání příčiny potíží. Důležité informace od Vás budou základem a máme na rozhovor dostatek času.

Před samotnou biorezonancí můžeme provést scan energetického stavu vašeho organismu, za pomoci přístroje BBC. Tento několika minutový proces (scan) je neinvazivní. Získáme cenné informace o aktuálním energetickém stavu vašeho těla a jednotlivých zátěžích, které jsou příčinou problémů. Pomocí tohoto přehledného výstupu sestavím další kroky a plán pro případná další sezení.

Následuje samotná biorezonanční harmonizace s respektem a úctou k potřebám klienta.

Hlavní cílem je osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla. S pomocí speciální elektroniky a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí intenzivní hloubkový účinek.

Tím je tedy obnovována schopnost vašeho těla "samouzdravovat se".

Díky přístroji BICOM mohou být zjištěny a léčeny skutečné - často skryté - příčiny onemocnění.

Je tedy i ideální možností prevence pro každého, kdo o sebe s láskou pečuje.Důležitá doporučení pro Vás:

- v den terapie se nedoporučuje pít káva a alkohol 

- důležitý je pitný režim, před i po terapií - zvýšený příjem tekutin s nižším obsahem minerálů

- před i po terapii je vhodné jíst lehkou stravu 

- na terapii pro odvykání kouření si přineste s sebou poslední nedopalek cigarety, pokud možno čerstvý dokouřený do poloviny a  případě terapie jiných závislostí danou látku, která ji způsobila

- hodinky a šperky před terapií sundejte  a vezměte si pohodlné oblečení 

- BICOM  nenahrazuje léčbu klasickými lékařskými metodami, je však  jejich vhodným doplněním. 


Pro mé klienty nabízím  dárkový poukaz, který je možno zaslat i elektronicky.