Vitální houby MycoMedica

Vitální houby jsou dary přírody,které díky obsahu terapeuticky účinných látek využívají lidé po staletí k léčení různých neduhů.

Všechny vitální houby mají jedno společné: jsou to ohromné zdroje energie pocházející z celého souboru biologických a medicinálních látek, jež jsou z fyziologicko-výživového hlediska životně důležité-jsou to např. minerály, stopové prvky či aminokyseliny. Jsou schopné nastartovat v lidském organizmu jeho autoaktivační a regenerační procesy.

  • stimulují imunitní systém, čímž pomáhají předcházet onemocněním

  • pomáhají v boji proti infekčním mikroorganismům

  • mírní příznaky provázející nemoci, rýmu, kašel, zahlenění, nechutenství

  • navrací nás dříve do plného zdraví, zkracují dobu rekonvalescence

  • výrazně zlepšují naši fyzickou i psychickou kondici

Vitální houby obsahují mnoho složek, které působí na imunitní systém. Dokáží modulovat imunitní odpověď oběma směry, tlumit zánětovou odpověď i stimulovat imunitní systém hlavně v boji proti infekci a nádorovým buňkám. Jedná se hlavně o glukany, triterpedoiny, bioaktivní proteiny, minerální prvky jako selen, vitamíny aj.

Česká rodinná firma MycoMedica nabízí extrakty z vitálních hub s maximálním podílem polysacharidů. Odborným konzultantem MycoMedica je prof. Ing. Pavel Valíček DrSc., významný evropský botanik zaměřený na léčivé rostliny Asie. Na všechny produkty jsou prováděny v renomované a nezávislé německé laboratoři testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, DNA, testy na radioaktivitu, množství polysacharidů.

V naší nabídce naleznete velký výběr vitálních hub, jako je Cordyceps, Reishi, Hericium, Agaricus či Maitake... Tyto houby používá tradiční medicína již po tisíce let. Díky výjimečnému komplexu polysacharidů mohou  podpořit organismus u různých problémů způsobených moderním životním stylem.

S radostí již několik let  s důvěrou spolupracuji a vzdělávám se v oblasti mykoterapie s MycoMedicou. Firma založená a vedená srdcem♥