Kosmetická péče 

 

Kosmetické ošetření, které ve svém salonu pro každého klienta sestavuji na míru, obsahuje produkty značky PHYTOMER - nejmodernější technologické zpracování přináší nejčistší a nejúčinnější mořské látky pro pleť a také krásný kosmetický rituál.

Od svého založení v roce 1972 se PHYTOMER vždy soustředil na používání přírodních ingrediencí z moře. Nyní, když mořské řasy získaly ekologickou certifikaci, posiluje závazek k produkci ekologické a udržitelné kosmetické péče. 

PHYTOMER je dnes jednou z mála kosmetických společností na světě, která ovládá mořskou biotechnologii a vytváří zcela nové přísady pomocí vyspělých metod šetrných k životnímu prostředí. Před kompletním ošetřením pleti  si můžete dopřát harmonizující UVÍTACÍ MASÁŽ, kterou můžete prožít jen v K studiu - tady a teď....slovy nepopsatelný začátek chvíle, kterou věnujete sami sobě.

Dalším příjemným krokem je ponoření do moře - chvilka, ve které se ocitnete na mořském pobřeží díky jemné mlze s vůní moře - hydratuje kůži a díky Oligomeru®, pro Phytomer ikonickému koncentrátu mořské vody, doplňuje důležité minerály.

Kompletní péče ORIGINAL  je vždy volena dle aktuálního stavu pleti - hloubkové čištění pleti se většinou skládá z kombinací diamantové mikrodermabraze + kavitačního peelingu = ultrazvukového čištění pleti + ozonizér, případně samozahřívací hloubkově čistící masky. 

Vědomá relaxační masáž obličeje a dekoltu je důležitou součástí ošetření. Během času působení masky je jako pozornost nabízena  příjemná masáž rukou a paží, v zimě pak i hřejivý zábal rukou a nohou působící po celou dobu, kdy relaxujete na vyhřívaném lehátku.

Časová náročnost ošetření je  cca 70 - 110 min.

ORIGINAL 

-  péče pro Vaši pleť sestavená na míru

,,Každý člověk je jedinečný a jedinečná je i jeho pleť. Jediné, co je jisté, že se neustále mění...´´

Proto by měla být vždy individuálně upravena pro každého dle jeho požadavků a aktuálních potřeb pleti, pokaždé trochu jiná. A pak je čistá, hebká a hydratovaná pleť s touto péčí splněný sen.

SIMPLE CLEAR 

- extra jemná čistící péče

Kombinace technik zvolených vždy individuálně, umocňující efekt  - jako jediná neobsahuje kosmetickou masáž. Pro studenty do 18 let se speciální cenou. 

DETOX BACK MASSAGE

- doplňkový krok v péči o obličej, který přináší skutečnou přidanou hodnotu v celostní péči. Zvyšuje relaxaci, zatímco remineralizuje a detoxikuje záda pro lepší účinek relaxace. 

 Samozahřívací a detoxikační bahno uvolňuje hluboké napětí díky hyperaktivní přírodní formuli s novými detoxikačními a energetizujícími vlastnostmi a také díky svému oxidačně redukčnímu působení během kosmetické péče. Samostatně nelze objednat. 

Komplex mořských výtažků uvolňuje ztuhlé partie, vylučuje toxiny a zadržovanou vodu. 


DOMÁCÍ PÉČE

Pouze Vaše pravidelná péče, na míru vybranými přípravky i doma, naváže na profesionální ošetření a udrží nastavenou rovnováhu pleti a v neposlední řadě se taky snižuje riziko alergické reakce.