Kosmetická péče PHYTOMER

ZDRAVÁ, ZCELA PŘÍRODNÍ KRÁSA 

Od svého založení v roce 1972 se PHYTOMER vždy soustředil na používání přírodních ingrediencí z moře. Nyní, když mořské řasy získaly ekologickou certifikaci, posiluje závazek k produkci ekologické a udržitelné kosmetické péče. 

Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie. Výzkumní pracovníci jako první na světě kultivují v laboratořích moře a jeho organizmy za účelem zvýšení pozitivního účinku moře na pokožku. Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. Tato vědecká činnost je zárukou výjimečné účinnosti a mimořádného pocitu. 


Před každým rituálem péče o pleť si můžete dopřát harmonizující UVÍTACÍ MASÁŽ, kterou můžete prožít jen u nás - tady a teď....slovy nepopsatelný začátek chvíle, kterou věnujete sami sobě.

Dalším příjemným krokem je ponoření do moře - chvilka, ve které se ocitnete na mořském pobřeží díky jemné mlze s vůní moře - hydratuje kůži a díky Oligomeru®, pro Phytomer ikonickému koncentrátu mořské vody, doplňuje důležité minerály. Další péče je vždy volena dle aktuálního stavu pleti a domluvě, hloubkové čištění pomocí diamantové mikrodermabraze + ultrazvukového čištění pleti nebo pomocí samozahřívací hloubkově čistící masky. 

Vědomá relaxační masáž obličeje a dekoltu je důležitou součástí ošetření. Během času působení masky příjemná masáž rukou a paží, v zimě pak hřejivý zábal rukou působící po celou dobu, kdy relaxujete na vyhřívaném lehátku.

Časová náročnost ošetření je  cca 70 - 110 min.

PHYTOMER ORIGINAL 

-  péče pro Vaši pleť sestavená na míru

,,Každý člověk je jedinečný a jedinečná je i jeho pleť. Jediné, co je jisté, že se neustále mění...´´

Proto by měla být vždy individuálně upravena pro každého dle jeho požadavků a aktuálních potřeb pleti, pokaždé trochu jiná. A pak je čistá, hebká a hydratovaná pleť s touto péčí splněný sen. Návaznost domácí péče je nezbytností a radostí.

CITY LIFE 

- osvěžující a detoxikační péče

Nejmodernější profesionální ošetření zaměřené na městskou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí - dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Výsledkem ošetření je okysličená, nádherně rozzářená  a hydratovaná pokožka.

OLIGOFORCE LUMINATION

- omlazující a depigmentační  péče


Jedná se o rozjasňující ošetření pro obnovou pleti, která trpí nedokonalostmi. Účinně působí na pigmentové skvrny, vrásky a rozšířené  póry. Během ošetření dochází k dokonalé hydrataci, doplnění minerálů a tím k posílení obranyschopnosti pleti. 


NOVINKA - HYDRA ORIGINAL 

- intenzivně hydratační péče s organickými řasami.

 Ošetření kombinuje vysoce účinné mořské aktivní ingredience a relaxační obličejovou masáž a zanechává tak pleť vyživenou, revitalizovanou a jasnější než kdy dříve..

Tato péče je obohacena o hydratační exfoliační mlhu a olejové sérum s Weaving algae pro obnovu hydrolipidického filmu + masku s organickou Nori algae, která má mimořádné rehydratační vlastnosti.

ACNIPUR 

- péče pro aknózní pleť

Čistící a zmatňující ošetření pleti, které je prokazatelně účinné proti akné. Po ošetření je pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistší pleť. 

DOUCEUR MARINE 

- zklidňující péče

Péče zaměřená na zklidnění podrážděné pokožky pro její zjemnění a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí. 

HYDRA BLUE 

- hydratační péče

Zajistí účinnou hydrataci, výrazně rozzáří a vyplní pokožku. Kombinuje výrobky s příjemnými texturami a velmi uvolňující masáží, čímž hydratuje a zklidňuje pleť, která okamžitě ukáže svou přirozenou svěžest. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. 

EXTENDED YOUTH 

- protivráskové  a vypínací péče 

Velmi účinná, jejím cílem je obnovit povrch pokožky, vyplnit vrásky a změnit strukturu tváře. Po jediném ošetření jsou vaše vrásky na pohled jemnější a zpevní se vám pokožka. Je vhodné pro všechny typy pleti s nutností řešení vrásek. 

SIMPLE CLEAR 

- extra jemná čistící péče

Kombinace technik zvolených vždy individuálně, umocňující efekt  - jako jediná neobsahuje kosmetickou masáž.

Nejoblíbenější jako ´´ rychlá ´´či studentská péče. Pro studenty do 18 let se speciální cenou. 

DETOX BACK MASSAGE

- doplňkový krok v péči o obličej, který přináší skutečnou přidanou hodnotu v celostní péči. Zvyšuje relaxaci, zatímco remineralizuje a detoxikuje záda pro lepší účinek relaxace. 

 Samozahřívací a detoxikační bahno uvolňuje hluboké napětí díky hyperaktivní přírodní formuli s novými detoxikačními a energetizujícími vlastnostmi a také díky svému oxidačně redukčnímu působení během kosmetické péče. Samostatně nelze objednat. 

Komplex mořských výtažků uvolňuje ztuhlé partie, vylučuje toxiny a zadržovanou vodu. 


DOMÁCÍ PÉČE:

Kosmetická péče v salonu jednou za 4-6 týdnů je skvělou volbou... avšak pouze pravidelná péče každý den, ráno a večer je však to nejlepší, co pro sebe můžeme udělat. Je to náš rituál, při kterém věnujeme čas jen a jen sobě.

Aby tato péče měla smysl, je důležité používat kvalitní produkty. Ideální je, pokud používáte stejnou kosmetiku jako Vaše kosmetička.

Ptáte se proč? Protože domácí péče naváže na kosmetické ošetření, máte péči pro potřeby vaší pleti a v neposlední řadě se taky snižuje riziko alergické reakce.