Nabízené službyObjevte svět plný jemné péče za pomocí přírodních kosmetických přípravků a také účinných přístrojových ošetření...

Dobu, kdy se nám objeví první vrásky ovlivní hlavně péče, kterou poskytujeme pravidelně své pleti. Možná si myslíte, že běžné ranní a večerní přeběhnutí krémem po Vaší tváři stačí, ale opak je pravdou. Ani ta nejlepší séra a krémy, často nevhodně zvolené, nezaručí pleti vystavené smogu, stresu nebo suchému vzduchu z klimatizace, že bude vypadat svěže. O to se se správně zvolenou péčí můžeme přičinit u nás ve studiu a ráda pro i Vás sestavím cílený program krásy. Propojení každodenní péče a pravidelné salonní kosmetické péče teprve zaručuje dlouhodobý efekt, který očekáváte. 

PHYTOMER produkty zaručují postupné uvolňování účinných  účinných látek do pleti a tak i ten nádherný pocit, který máte při odchodu ze salonu si můžete odnést s sebou domů v taštičce.... Jedině tak umocníte efekt péče, kterou jsme pleti věnovali v salonu.

Buďte ke své pleti shovívaví, vyplatí se, když ji budete pravidelně hýčkat. Pleť je zrcadlem Vašeho zdraví. Největší vliv na proměny kůže mají hormony, každodenní stres, nevyvážená strava a  nedostatek tekutin.

Kosmetické ošetření sestavené na míru dokáže efektivně vylepšit vzhled pleti. Dermokosmetické přípravky, dokáží díky svému složení bez nežádoucího podráždění proniknout do hlubších vrstev pokožky a vyčistit ji šetrně - bez vymačkávání.

Při každé návštěvě můžete využít malé pozornosti pro Vás - nabídku nápoje a po dohodě i masáž rukou v čase působení masky. V zimním období jsou připravené vyhřívací návleky na ruce i nohy včetně výživného zábalu.

Ať už si zvolíte jakoukoli péči pro sebe, ať Vám přináší radost a potěšení!