Péče o pleť

Objevte svět plný jemné péče za pomocí přírodních kosmetických přípravků a také účinných přístrojových ošetření...

Dobu, kdy se nám objeví první vrásky ovlivní nejen naše geny ale hlavně péče, kterou poskytujeme pravidelně své pleti. Možná si myslíte, že běžné ranní a večerní přeběhnutí krémem po Vaší tváři stačí, ale opak je pravdou. Ani ta nejlepší séra a krémy, často nevhodně zvolené, nezaručí pleti vystavené smogu, stresu nebo suchému vzduchu z klimatizace, že bude vypadat svěže. O to se se správně zvolenou péčí můžeme přičinit u nás ve studiu, máme pro Vás programy péče šité přímo na míru potřebám právě Vaší pleti.

Buďte ke své pleti shovívaví, vyplatí se, když ji budete pravidelně hýčkat. Pleť je absolutním zrcadlem Vašeho zdraví. Největší vliv na proměny kůže mají hormony, každodenní stres, nevyvážená strava a přísun tekutin.

Kosmetické programy péče o pleť dokáží efektivně vylepšit vzhled pleti, důležitá je ale hlavně pravidelná denní péče a pokud si s ní nevíte rady, můžete se na nás kdykoli s důvěrou obrátit.

Dermokosmetické přípravky, používané v našem studiu, dokáží díky svému složení bez nežádoucího podráždění proniknout do hlubších vrstev pokožky a vyčistit ji šetrně - bez vymačkávání.

Při každé návštěvě můžete využít malé pozornosti pro Vás - nabídku nápoje a po dohodě i masáž rukou v čase působení masky.