Kosmetická péče PHYTOMER


THALASOTERAPIE 


Slovo THALASO pochází z řečtiny a znamená ve volném překladu ZDRAVÍ Z MOŘE.
Při této terapii se cíleně využívá pradávné síly moře a bohatství jeho účinných látek.

Ponořte se  v každodenním spěchu na chvíli do mořských vln, které Vás na chvíli odnesou od starostí, vyhladí a remineralizují Vaši pokožku.



Profesionální mořská kosmetika PHYTOMER vyniká originálními produkty,

které den za dnem odhalují krásu tváře a těla.



Jako první luxusní mořskou péči s potěšením představuji relaxační rituál

PHYTOMER  CITY LIFE

  osvěží dnešním životním stylem namáhanou pleť.

Po devadesátiminutovém detoxikačním ošetření bude Vaše pleť zdravější, svěží a rozjasněná.


Před každým rituálem péče o pleť si můžete dopřát také UVÍTACÍ MASÁŽ, kterou můžete prožít jen u nás - tady a teď....slovy nepopsatelný začátek chvíle, kterou věnujete sami sobě.

Dalším příjemným krokem je ponoření do moře - chvilka, ve které se ocitnete na mořském pobřeží. Následuje odlíčení, exfoliace peelingem Resurfacing Multi- Exfoliant či Acid exfoliantem s AHA kyselinkami, uvolnění pórů se samozahřívací Pure Pore Heating Mask - masáž štětci a hloubkové čištění  pomocí vakuové diamatové mikrodermabraze + UZ špachtle - vše volíme podle aktuálního stavu pleti. Okysličení pleti Souffle Marin krémem.

Vědomá relaxační masáž obličeje a dekoltu je další příjemnou náplní péče, sérum, maska spojující hydrataci,detoxikaci a revitalizační efekt a během času jejího působení příjemná masáž rukou a paží, na závěr aplikace krému City Life.

Chcete pro sebe  ještě něco navíc ?

DETOX BACK MASSAGE - relaxační masáž zad a aplikace remineralizačního bahna.

Samozahřívací, detoxikační bahno uvolňuje hluboké napětí díky hyperaktivní přírodní formuli s novými detoxikačními a energetizujícími vlastnostmi a také díky svému oxidačně redukčnímu působení. 

Komplex mořských výtažků: uvolňuje ztuhlé partie, vylučuje toxiny a zadržovanou vodu. 

Je to doplňkový krok v péči o obličej, který přináší skutečnou přidanou hodnotu v celostní péči.


Můžete si samoaktivní a hřejivé bahno užít ve variantě  bez masáže :

PHYTOMER aplikace remineralizačního bahna na oblast zad po dobu kosmetického ošetření.   



Další zážitková ošetření PHYTOMER :

PHYTOMER ORIGINAL cílená péče o pleť na míru - každý člověk je jedinečný a jedinečná je i jeho pleť. Proto by měla být péče vždy individuálně upravena pro každého dle jeho požadavků,pokaždé trochu jiná...

PHYTOMER Anti-aging PIONEER - obsahující luxusní ošetření (aktivní korekce vrásek, relaxační masáž zad a aplikace remineralizačního bahna)  

PHYTOMER Extended Youth - korekce vrásek

PHYTOMER Oligoforce Lumination - rozjasňující a  bělící ošetření 

PHYTOMER Hydra Blue - hydratační ošetření

PHYTOMER Acnipur - péče pro problematickou pleť

PHYTOMER Douceur Marine - komfortní zklidňující ošetření určené pro citlivou a podrážděnou pleť 

PHYTOMER Eye Perfection - rozjasňující ošetření očního okolí


PHYTOMER je jedinou společností na světě, která v péči o pleť disponuje mořskou biotechnologií, kde využívá mořských mikroorganizmů pro vývoj nových přírodních aktivních přísad.​ Každý den transformuje moře do produktů ošetřujících pokožku.
Je to proto, že moře je životně důležitou a nejbohatší součástí neuvěřitelné biologické rozmanitosti a rovněž je blízce spřízněno s našimi buňkami: obsahuje vše podstatné pro krásu a zdraví naší pokožky. 

Filozofie firmy PHYTOMER:

Jsme průkopníci v kultuře odpovědné za ochranu moře a jeho úžasné biologické rozmanitosti.

Moře, to je náš život, naše vášeň. Mořské biotechnologie nám umožňují odhalit jeho výjimečný potenciál a zároveň ho chránit. Naše zcela nové programy kultivace řas jsou udržitelné a pomáhají obnovit druhy ohrožené vyhynutím.

V každém kroku výroby prosazujeme ekologicky zodpovědný přístup. Používáme obnovitelné zdroje, využíváme filtračních zahrad k čištění odpadních vod a aplikovali jsme systém inteligentní recyklace surovin...protože ochrana moře je pro nás srdeční záležitostí.