Na co se nejčastěji ptáte?

16.08.2019

Který krém je pro mě ten nejlepší ?

Během desetileté praxe jsem měla možnost  poznat a vyzkoušet  několik profesionálních kosmetických značek a zakotvila jsem s radostí u PHYTOMER, která naplňuje mou představu - výjimečné produkty  a procedury s maximálně relaxačními účinky pro zdravou pleť.

Nabídka produktů na trhu je veliká, je obtížné se v ní orientovat....i z tohoto důvodu jste nejspíš vyhledali profesionální péči v salonu. Nejdůležitější jste ale Vy sami - neboť péče doma, pokud je sestavená na míru potřebám pleti, je tím, co ovlivní výsledek, na který se těšíte.

Čištění je prvním krokem péče o pleť ráno i večer. Nejenže odstraní váš make-up, ale je také nezbytná pro smytí nečistot, mazu a odumřelých buněk. Efektivní čištění umožňuje vaší pokožce dýchat a zvyšuje její rozzáření.

Znečištěný vzduch, chlad či naopak horko, stres... Během dne je pokožka vystavena vnější agresi a je křehká. Proto je třeba ji očistit a nechat ji dýchat. Každé očištění je jako nový začátek regenerované pleti.

Doporučuje se očistit obličej večer: odstranit make-up, nečistoty nahromaděné na kůži v průběhu dne. Ale také ráno je vhodné odstranit kožní maz a pot akumulovaný přes noc.

I ten nejdražší krém, který nanášíte na nesprávně vyčištěnou pleť, nesplní očekávání, která máte...


Hydratace - důležitý základ pro všechny 

Dehydratovaná kůže se cítí, jako by se natahovala a vysychala, i když to tak nevypadá. Potřebuje vodu, a to bez ohledu na věk. Hydratovaná pokožka je zdravá, odolná a krásná. Často i mastnější pleti chybí hydratace, díky přehnanému vysoušení při používání nevhodných přípravků. Pokud pleť správně čistíte a hydratujete, poznáte  a pocítíte brzy změnu - rozzářený a spokojený obličej.

V případě jakýchkoli dotazů jsem tu pro Vás....další produkty pro domácí péči vybereme společně v K studiu.