Ageless NMN rezonanc +

21.01.2023


Vhodným doplňkem k biorezonanční harmonizaci  je Ageless NMN rezonanc +  

Zvýší energii a obnoví vitalitu.

Co je NMN? 

Nikotinamid mononukleotid je molekula, která se přirozeně vyskytuje ve všech formách života. NMN je přímým prekurzorem esenciální molekuly nikotinamidadenindinukleotidu (NAD+) a je považován za klíčovou látku zvyšující koncentraci NAD+ v buňkách, která zpomaluje stárnutí a únavu organismu. Dodává energii buňkám, má vliv na vitalitu, opravuje DNA.

Hlavní složkou je Nikotinamid mononukleotid (NMN) o čistotě více jak 98% tato látka je derivátem Vitaminu B3 a Niacinu. Tato molekula zvyšuje hladinu NAD+ a zmírňuje mnoho faktorů spojených se stárnutím. Proto se jí také občas říká magická molekula na zpomalení stárnutí. 

Na rozdíl od jiných doplňků stravy vstupuje NMN přímo do krevního řečiště a aktivuje se do 15 minut. NMN si naše buňky vytváří samy, jinak ji můžeme v malém množství najít v avokádu nebo brokolici. 

Tuto látku si tělo přemění na NAD (nebo známou také NAD+) což je produkt již zmiňovaného vitamínu niacin, jehož nedostatek způsobuje záněty kůže, průjmy, demenci, různá kožní onemocnění.

NAD je využíváno více než pěti sty různých enzymů, bez něj by nemohlo lidské tělo fungovat ani půl minuty. Jak autor prof. Sinclair zmiňuje ve své knize a opírá se o jeho týmem provedených studií, s přibývajícím věkem hladina NAD v těle klesá.

Více informací o NMN naleznete :

https://nmn.imunita.eu


Ageless RESVERATROL rezonanc +

Resveratrol je přírodní antioxidant získaný z křídlatky japonské avšak je zastoupen i v červeném víně a také ji sami vytváří některé rostliny ocitnou li se pod vlivem stresu.
Resveratrol prodlužuje telomery.

K zakoupení ve studiu nebo přímo na e-shopu:

https://ageless.top/

5% slevu na nákup získáte při zadání slevového kódu :KH051B6B


Doporučené dávkování podle Dr. Davida Sinclaira

Podle NMN.com (přeloženo z angličtiny):

"Dr. David A. Sinclair užívá 1g NMN denně spolu s dalšími doplňky včetně 1g resveratrolu, metforminu a aspirinu.

Na otázku, zda mají doplňky stravy nějaké nevýhody, Sinclair odpověděl, že zatím nezažil nic jiného, než žaludeční nevolnost a uvedl: všechno je lepší než to, co přichází - stárnutí.

Je potřeba užívat NMN spolu s RESVERATROLEM?

Resveratrol je stilbenoid, který se v malém množství nachází ve slupce hroznů. Resveratrol je potřebný k aktivaci sirtuinových genů (které chrání naši DNA a epigenom), zatímco NMN je potřebný k pohonu sirtuinů.

https://ageless.top/texts/nmn/Vysledek-testu-v-laboratori--cistota-produktu.pdf

NMN