Galvanické ošetření

Galvanické revoluční ošetření těla

Již desítky let používají lázenští profesionálové a profesionálové z kosmetických salónů k osvěžení a povzbuzení pokožky jemné galvanické proudy, upravené podle potřeb zákazníků.Galvanický přístroj je ergonomicky navržen tak, aby následoval kontury vašeho těla. Jeho součástí jsou také samonastavitelné galvanické proudy a nový patentovaný vodivý povrch , který je navržen tak, aby zvýšil dodání účinných složek do vaší pokožky. Nový pulsující galvanický proud také napomáhá při stimulaci pokožky a zvyšování proudění tělních tekutin, a tak vaši pokožku čistí a zanechává ji na dotek svěžejší, než kdy předtím.

Tato nově vyvinutá pulsující galvanická technologie, která bude brzy patentována, je vyrobena k maximalizaci antiageingových účinků na pažích, spodní části břicha, hýždích a stehnech.

Galvanický přístroj se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí, zatímco redukuje zjevnost tukových polštářků a celulitidy a pokožku vyhlazuje, takže bude vypadat štíhleji a pevněji.Na patent čekající rýhovaný vodivý povrch zachytí v důležité oblasti mezi pokožkou a svým povrchem 10krát více klíčových přísad.

​Jaké jsou viditelné známky stárnutí na mém těle?

S rostoucím věkem se produkce stavebních bílkovin v pokožce začíná zpomalovat, zatímco přítomnost enzymů - které tyto stavební bílkoviny rozkládají - se začíná zvyšovat. To vede k horší struktuře a elasticitě pokožky a výsledkem je povislá kůže a ztráta tvaru. A aby toho nebylo málo, konfigurace a ztráta těchto proteinů způsobí, že se zásoby podkožního tuku v klíčových oblastech, jako jsou boky, stehna, hýždě, horní část paží a spodní část břicha vyboulí a způsobí větší zjevnost celulitidy.