Novinky

Se znovuotevřením salonu v květnu 2021 přichází i zjednodušený a přehledný ceník služeb.

Mohu tak nabídnout a využívat plně celé portfolio  značky  PHYTOMER - během roku vybírat pro Vás to nejlepší ze všech produktů, které zaručují individuálně volenou péči, bez specifikace určité řady a s ohledem na aktuální potřeby pleti. ÚNOR 2021 - Valentýnská nabídka balíčků péče za zvýhodněné  ceny je tu!

Cena balíčku  na zklidnění citlivé pleti    4 170,-

Profesionální kosmetická péče o pleť je nenahraditelná, ale naše salony zůstávají stále zavřené. Proto jsme pro vás sestavili balíčky základní domácí péče, která pomůže vaší pleti rozkvést a dostane ji zpět do kondice. S většími zásahy, prosím, počkejte na nás. Hluboké čištění, aplikace kyselin nebo koncentrátů je naše specializace. 

Každý balíček obsahuje: 

Čištění - základ péče pro ráno a večer

Peeling - odstraní odumřelých buněk

Krém - zahalí pleť do jemného kabátku a posílí její funkci 

Sérum - gurmánský zážitek pro pleť 

DÁREK  :    Maska - nášup toho nejlepšího, co si dokážete představit  + dárková krabička 

Akční cena balíčku péče pro suchou a dehydratovanou pleť    4 390,-

Balíček péče pro problematickou pleť    3 750,-


PHYTOCÉANE

Phytocéane je francouzská značka přírodní a organické profesionální kosmetiky, nově distribuovaná na území České republiky. Je inspirována cestováním a její účinné složky pocházejí ze všech koutů světa.

Vždy používá přírodní, organické, divoké, udržitelně pěstované a sklizené suroviny - to je priorita při vývoji všech produktů a ošetření.

Všechny ingredience jsou přirozeně účinné, co nejčistší a bez úprav. Z receptur jsou odstraněny všechny parabeny a nejsou používány ingredience, které mohou být škodlivé pro Vaše zdraví nebo pro planetu.


Phytocéane představuje pečující rituály, které jsou  plné vůní a účinných látek  a přenesou Vás hluboko do srdce nejkrásnějších přírodních pokladů. 

Díky Phytocéane můžete cestovat, aniž byste opustili koupelnu.

Propadněte naší nabídce produktů inspirovaných rajskými destinacemi ... Bora-Bora, Zanzibar, Brazílie ... Jaký bude váš příští cíl ? 

Více informací najdete zde


Nová řada pro domácí péči 

Cyfolia Organic

💙💚 💚💙

ZDRAVÁ, ZCELA PŘÍRODNÍ KRÁSA S CERTIFIKÁTEM ORGANICKÉHO SLOŽENÍ.

Vědci PHYTOMER, kteří používají nejčistší a nejúčinnější certifikované organické složky, vyvinuli řadu organické pleťové péče s certifikací Ecocert. Veganské, přírodní přípravky se vyrábějí v našich laboratořích ve Francii.

Řada obsahuje 3 základní produkty pro péči o pleť, které kombinují potěšení z používání a účinnost, pro ženy hledající hydrataci, rozjasnění a úlevu.

Řada CYFOLIA ORGANIC poskytuje pleti všechny výjimečné výhody řasy CYFOLIA v oblasti péče o pleť.
Přezdívá se jí "duhová řasa", její listy mají optimální rozptyl světla a díky tomu také intenzivně rozjasňuje pleť. Pochází z Bretaně ve Francii a je pěstována a sklízena ručně. Sklízíme CYFOLII udržitelným způsobem, abychom zamezili plýtvání a povzbudili opětovný růst.
NOVÁ GENERACE BALENÍ PRODUKTŮ, KTERÉ JE UDRŽITELNÉ A RECYKLOVATELNÉ.

Startovací balíčkyOblíbené startovací balíčky s miniaturami vybraných produktů.
Pro sebe nebo pro maminku jako dárek..i jako cestovní balení.👜


👩 ANTI-AGE

👩 HYDRATACE

👩 CITLIVÁ PLEŤ

👩 DETOX A OKYSLIČENÍ


Jednotná cena 890,-Kč.

Sluneční péčeChcete si bezstarostně užívat slunce? PHYTOMER nabízí ucelenou řadu produktů pro péči během slunění i po něm, které vás ochrání po celé léto. 

Inovativní zklidňující textura bez efektu "bílé masky".

Žádné škodlivé filtry a TOP ochranný štít.

Bezpečný pro pleť, bezpečný pro oceán.

Díky  UVA a UVB slunečním filtrům jsou tyto ultra lehké a nelepkavé opalovací krémy pro obličej a citlivé partie efektivní ochranou proti slunci a poškození způsobeného slunečními paprsky. 

Pokožka je potom zdravá a neuvěřitelně hebká.